1353421928ecc_logo_У Мінську (Республіка Білорусь) відбулося 75-е засідання Робочої групи з питань управління радіочастотним спектром, яка є робочим органом Комітету з електронних комунікацій (ЕСС) у складі Європейської конференції адміністрацій зв’язку і пошт (СЕПТ).

 

 

2012-10-02-01

На засідання прибули представники від 30 адміністрацій зв’язку країн-членів СЕРТ, Європейського інституту стандартів зв’язку (ETSI) та інших міжнародних організацій. Нашу країну представляла делегація від Українського державного центру радіочастот.

Відповідно до порядку денного члени Робочої групи розглянули основні результати поточних досліджень, які проводилися проектними групами (FM PT – Project Team) WG FM. Обговорили і погодили понад 10 нормативних європейських документів, що стосуються сфери управління і регулювання використання радіочастотного ресурсу, зокрема щодо скасування застарілих рекомендацій і рішень ЕСС, пов’язаних з умовами використання різних категорій пристроїв короткого радіусу дії, земних станцій на рухомих платформах, UWB-засобів на борту літаків, окремих діапазонів радіочастот і новітніх засобів телекомунікацій тощо.

2012-10-02-02

Участь у засіданні Робочої групи WG FM, за словами учасників заходу, дозволила нашим фахівцям обговорити найбільш актуальні питання сфери нормативного регулювання використання радіочастотного ресурсу РЕЗ різних радіослужб в Європі, а також розглянути проблеми щодо використання РЧР.

Отримана в ході ділових зустрічей інформація буде детально проаналізована на національному рівні для формування узгодженої позиції, спрямованої на захист державних інтересів, та врахована під час підготовки до ВКР-15.

Start typing and press Enter to search