З 23 березня по 2 квітня в м. Женева (Швейцарська конфедерація) проходитиме друга сесія Підготовчих зборів до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2015 року Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ).

До складу делегації України увійшли і представники Українського державного центру радіочастот, зокрема, радник генерального директора УДЦР Володимир Тичинський, директор Департаменту радіослужби Олена Уласенко, директор Науково-методичного департаменту Володимир Корсак, заступник директора Департаменту радіослужби Дмитро Проценко.

Друга сесія Підготовчих зборів підготує консолідований звіт, який використовується для забезпечення роботи Всесвітньої конференції радіозв’язку МСЕ 2015 року, на основі внесків, отриманих від адміністрацій зв’язку держав-членів МСЕ, Спеціального комітету з процедурних і регуляторних питань, дослідницьких комісій МСЕ з радіозв’язку та інших джерел, які стосуються регламентних, технічних, експлуатаційних та процедурних питань порядку денного Всесвітньої конференції радіозв’язку МСЕ 2015 року.

Одним з основних питань, на яке зосередять увагу фахівці УДЦР та рішення щодо якого згодом позитивно вплине на розвиток зв’язку та економіку України, є дослідження частотних діапазонів, які вже розподілені для систем Міжнародного рухомого зв’язку (ІМТ), а також пошук додаткових смуг частот з урахуванням еволюції систем ІМТ.

Важливими для українських спеціалістів будуть також питання стосовно удосконалення процедур заявлення, координації та реєстрації космічних служб, а також розподілу смуг частот повітряній, морській, радіолокаційній, супутниковим та іншим службам.

Для довідки:

Основною метою Всесвітніх конференцій радіозв’язку МСЕ є розгляд та перегляд Регламенту радіозв’язку – міжнародного договору, що регулює використання радіочастотного спектру і супутникових орбіт. Конференції проводяться кожні три-чотири роки.

Наступна Всесвітня конференція радіозв’язку МСЕ відбудеться в м. Женева 2-27 листопада 2015 року.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search