24-26 травня в м. Гельсінкі, Фінляндська Республіка, проходитиме 85-те засідання Робочої групи з питань управління спектром (WG FM) Європейської конференції адміністрацій зв’язку в якому бере участь делегація Українського державного центру радіочастот.

В рамках засідання учасники розглянуть результати поточної діяльності Проектних груп, висновки досліджень сумісного використання смуги частот 5350-5470 МГц службами радіозв’язку, зокрема, в частині захисту супутникової служби дослідження Землі. Передбачено також обговорити проект нового Звіту Комітету з електронних комунікацій (ЕСС), що стосується вимірювань покриття систем LTE, а також Рекомендації ЕСС, що регламентують питання користування радіочастотним ресурсом аматорською радіослужбою в частині тимчасового використання радіостанцій на території інших країн.

Відповідно до порядку денного технічні експерти проведуть роботу щодо оновлення Рекомендації (05) 08 «Частотне планування і координація частот для GSM 900,  GSM 1800, E-GSM і GSM-R наземних мобільних систем», а також розглянуть деякі питання, що пов’язані з імплементацією рішень Всесвітньої конференції радіозв’язку ВКР-15 країнами СЕПТ.

Цими ж днями у Женеві представники УДЦР беруть участь у засіданні Цільової групи 5/1 Дослідницької комісії 5 Сектору радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку.

Ця група відповідальна за дослідження спільного використання частот та електромагнітної сумісності у відповідності до Резолюції 238 (ВКР-15) та розробку проекту тексту підготовчих зборів з пункту 1.13 порядку денного Всесвітньої конференції радіозв’язку 2019.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search