В місті Понта Дельгада (Португалія) відбулося п’яте засідання Підготовчої групи Європейської конференції адміністрацій пошт і зв’язку (СЕПТ), що займається організацією проведення Всесвітньої конференції радіозв’язку 2012 року (CPG-12-5), яка відбудеться у Женеві.

 

Його учасники мали сформувати спільну позицію Європейських країн відносно порядку денного цієї конференції.

 

У заході взяли участь понад 100 представників від 28 Адміністрацій зв’язку країн-членів СЕПТ, а також інших впливових європейських організацій. Делегатами від України були начальник управління аналізу і міжнародної взаємодії Українського державного центру радіочастот Дмитро Проценко та провідний інженер управління Ігор Онисько.

 

Учасники засідання розглянули перелік питань в галузі радіозв’язку, який планується винести на обговорення Повноважної Конференції МСЕ 2010 року, та хід підготовки МСЕ до майбутньої ВКР-12 (структуру, керівні органи, кількість та структуру комітетів, підкомітетів, відповідні робочі групи, проекти рішень з питань порядку денного тощо). Крім того, вони зробили уточнення попередніх позицій країн-членів СЕПТ з питань порядку денного Всесвітньої конференції радіозв’язку.

 

За результатами засідання, члени української делегації відпрацювали пропозиції щодо формування попередньої позиції України з питань порядку денного ВКР-12. Вони будуть направлені до Національної комісії з питань регулювання зв’язку України для розгляду та прийняття відповідного рішення.

Start typing and press Enter to search