Сьогодні, 16 липня, в м. Единбург, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії, розпочалося засідання Проектної групи 1 Комітету з електронних комунікацій Європейської конференції адміністрацій зв’язку (СЕПТ).

У заході беруть участь представники адміністрацій зв’язку, регуляторних органів та органів управління користуванням радіочастотним ресурсом держав-членів СЕПТ, Координатори СЕПТ з відповідних пунктів Порядку денного Всесвітньої конференції радіозв’язку-2019 (ВКР-19), фахівці Європейського офісу зв’язку СЕПТ, представники зацікавлених міжнародних і регіональних телекомунікаційних організацій, а також промисловості.

Українські фахівці спільно з іноземними колегами планують обговорити питання, пов’язані з узгодженням умов використання смуги радіочастот 1427–1518 МГц між радіоелектронними засобами системи повітряної телеметрії в Україні та РЕЗ рухомого/фіксованого зв’язку системи ІМТ сусідніх держав.

Також члени делегацій розглянуть пропозиції країн Європи щодо можливих шляхів впровадження систем ІМТ 5-го покоління та створенням інфраструктури Інтернету речей (IoT[1]) і широкосмугового міжмашинного зв’язку (М2М), Рекомендації СЕПТ з прикордонної координації радіочастот для систем ІМТ 4-го покоління (4G).

Учасники також візьмуть участь у підготовці проектів Рішень, Рекомендацій і Звітів ЕСС, а також внесків від СЕПТ до робочих груп Сектору радіозв’язку МСЕ з питань впровадження систем 4G/5G та застосувань IoT і М2М, приділивши особливу увагу використанню смуги частот 3400-3800 МГц та діапазонів частот 900 МГц, 1800 МГц і 26 ГГц.

Отримані робочі матеріали будуть використані у поточній діяльності Українського державного центру радіочастот із здійснення міжнародної координації радіочастот та забезпечення необхідного радіочастотного ресурсу для впровадження систем ІМТ в Україні.

 

16 липня 2018

Start typing and press Enter to search