Делегація Українського державного центру радіочастот у складі начальника відділу управління науково-технічного забезпечення Вадима Благодарного та начальника відділу управління радіочастотних присвоєнь Людмили Карпенко беруть участь у 35-у засіданні Проектної групи СЕПТ з питань радіочастотного моніторингу FM РТ 22, яке проходить в місті Монтрьо (Швейцарія).

 

На захід прибули представники адміністрацій зв’язку, регуляторних органів, органів управління використання радіочастотного ресурсу країн-членів СЕПТ, Євроконтролю та Європейського офісу зв’язку.

 

Порядком денним засідання передбачено розглянути проект рекомендацій ЕСС щодо вимірювання параметрів радіовипромінювань, а також обговорити підсумкові результати опитування адміністрацій зв’язку щодо порядку інспектування РЕЗ й практики застосування мобільних станцій радіомоніторингу.

 

Учасники засідання також обміняються досвідом діяльності адміністрацій зв’язку, спрямованої на виявлення радіозавад із застосуванням GPS повторювачів.

 

Досвідом з інспектування передавачів на місці їх встановлення з колегами поділяться й представники УДЦР. Крім того, вони запропонують ознайомитися з методикою оцінювання ефективності функціонування систем радіочастотного моніторингу у смугах радіочастот загального користування.

 

Для довідки

 

Проектна група FM PT 22 з питань радіочастотного моніторингу є складовою Робочої групи СЕПТ з питань управління спектром WG FM, яка, у свою чергу, є робочим органом Комітету з електронних комунікацій Європейської конференції адміністрацій пошти та телекомунікацій (СЕПТ).

 

Задачами цієї Проектної групи є проведення досліджень з моніторингу використання радіочастотного спектра існуючими та перспективними радіотехнологіями, розробка відповідних рекомендацій ЕСС; обмін інформацією з організації підготовки персоналу служб радіомоніторингу, адміністративних і технічних процедур проведення радіомоніторингу; розробка спільних скоординованих процедур та методик вимірювань при здійсненні радіомоніторингу.

Start typing and press Enter to search