Сьогодні у м. Ставангер, Королівство Норвегія, розпочинає роботу п’яте засідання Проектної групи D Робочої групи Європейської конференції адміністрацій зв’язку (СЕПТ) з підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2019 року (ВКР-19).

Адміністрація Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України погодила участь у заході фахівцям Українського державного центру радіочастот – начальнику відділу морської, аматорської радіослужб та абонентських РЕЗ Юрію Сапальову та начальнику відділу міжнародного радіочастотного менеджменту Людмилі Карпенко.

Технічні експерти держпідприємства спільно з колегами працюють над розробкою позиції Європейської конференції адміністрацій зв’язку та проектів загальноєвропейських пропозицій порядку денного ВКР-19.

Учасники, зокрема, розглянуть: розподіл частот смуги частот 50-54 МГц аматорській службі, роботу систем залізничного радіозв’язку, застосування інтелектуальних транспортних систем та систем бездротового доступу, включаючи локальні радіомережі.

Читайте також: УДЦР та колеги з країн-членів СЕПТ обговорили сучасні тенденції регулювання спектру

 

Для довідки: Проектна група D входить до складу Робочої групи з підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку у складі Комітету з електронних комунікацій Європейської конференції адміністрацій зв’язку.

 

 

27 лютого 2018

Start typing and press Enter to search