Днями працівниками Центральної філії УДЦР разом з представниками ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» проведено спільні заходи з виявлення та припинення роботи незаконно діючих радіоелектронних засобів, які можуть негативно впливати на роботу приборів обліку використання електричної енергії.

За результатами перевірки в приміщенні закритої трансформаторної підстанції одного з підприємств Новомосковського району Дніпропетровської області виявлено 2 радіовипромінювальні пристрої, які були розташовані в безпосередній близькості від приборів обліку використання електричної енергії. Їх використання дає можливість безобліково споживати електроенергію, що могло завдавати значних збитків ПАТ «ДТЕК Діпрообленерго».

Вище зазначені роботи проводились у рамках укладеного між Центральною філією УДЦР та ПАТ «ДТЕК Діпрообленерго» договору.

Варто зазначити, що співпраця енергетичних підприємств з ДП «Український державний центр радіочастот», зокрема Центральною та Західною філіями УДЦР, вже неодноразово підтверджувала свою результативність.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search