Про це прес-службі УДЦР повідомила начальник Центральної філії держпідприємства Валентина Весна.

        Вона, зокрема, відзначила, що днями в м. Дніпро, представники Служби безпеки України, Управління Національної поліції в Дніпропетровській області та спеціалісти Центральної філії УДЦР провели спільні оперативні заходи з виявлення та припинення несанкціонованого втручання у роботу телекомунікаційних мереж операторів мобільного зв’язку.

        Під час заходів був підтверджений факт порушень маршрутизації трафіку голосової телефонії з боку одного з абонентів товариства з обмеженою відповідальністю.

         Провівши обшук за місцем знаходження порушника, правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, GSM шлюз, WI-FI  роутер, понад 500 карток українських операторів мобільного зв’язку.

        За фактом злочину відкрито провадження за ч 1. ст.361 Кримінального кодексу України «Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин  (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку».

        Начальник Центральної філії УДЦР Валентина Весна відзначила, що тісна взаємодія зі Службою безпеки України та правоохоронними органами значно покращує ефективність роботи з викриття порушників у сфері телекомунікації та притягнення їх за скоєння злочину до кримінальної відповідальності.

       Варто нагадати, що також  спільними заходами фахівців Полтавського обласного відділу Північно-східної філії УДЦР та співробітників Служби безпеки України, в регіоні  було встановлено та задокументовано факт втручання в роботу мереж електрозв’язку радіонавігаційних служб військової та цивільної авіації України. Таке втручання могло призвести до порушень у системі безпеки польотів із виникненням непередбачуваних наслідків.  У Чернівецькій області, фахівцями обласного відділу Карпатської філії та  співробітниками СБУ виявлено нелегальну радіомережу з надання послуг Інтернет, що здійснювались із території Румунії.

01 серпня 2018

Start typing and press Enter to search