Фахівці Рівненської філії УДЦР вкотре продемонстрували професіоналізм у виявленні незаконно діючих пристроїв, що створювали завади користувачам радіочастотного ресурсу.

 

А почалося все з того, що діяльності однієї з радіослужб таксі стали перешкоджати радіозавади, які виникали, як правило, у нічний час. Це, звичайно, не дозволяло операторам надавати якісні послуги з перевезення громадян.

 

Суб’єкт господарювання про радіозавади повідомив керівництво регіональної філії УДЦР. Після проведення відповідних вимірювань і досліджень фахівці відділу радіочастотного моніторингу досить швидко  виявили, що випромінювання здійснює потужний пристрій, який працює на території одного з місцевих кафе.

 

Для припинення роботи технічного засобу, який заважав користувачам радіочастотного ресурсу здійснювати законну діяльність, було створено оперативну групу у складі спеціалістів філії УДЦР, співробітників обласного управління СБУ та МВС.

 

Завдяки їх злагодженим діям було виявлено та припинено функціонування саморобного приладу, за допомогою якого зловмисники здійснювали незаконний відбір електроенергії в одній з енергопостачаючих компаній Рівного.

 

Бажання зменшити затрати задля процвітання власного бізнесу за чужий рахунок обернулося для горе-підприємця не тільки серйозними збитками, але й тим, що проти нього порушено кримінальну справу.

Start typing and press Enter to search