Фахівці з радіочастотного моніторингу Рівненської філії УДЦР завжди оперативно виявляють незаконно діючі пристрої, що створюють завади легальним користувачам радіочастотного ресурсу. Про це свідчать листи-подяки, які філія отримує від громадян та керівників відповідних організацій.

 

Нещодавно професіоналізм колективу знову підтверджений реальними справами. Після звернення обласного керівництва управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України про появу радіозавад за справу взялася оперативна група відділу радіочастотного моніторингу регіональної філії. Після проведення відповідних досліджень, за короткий термін встановлено місцезнаходження технічного засобу, який створював завади роботі засобів урядового зв’язку. Діяльність РЕЗ було припинено, а його власника притягнуто до відповідальності.

 

Треба зазначити, що подібні випадки, пов’язані зі створенням завад для роботи РЕЗ, непоодинокі.

 

Днями, наприклад, така ж проблема виникла й у співробітників Регіонального центру мобільного зв’язку одного з операторів, який надає послуги користувачам. Оператори звернулися до філії. Її фахівцям знадобилося лише три години, щоб «вирахувати» та припинити діяльність незаконно діючого пристрою, який заважав роботі базових станцій.

 

Керівники зазначених структур щиро подякували начальнику Рівненської філії за оперативну та якісну роботу, виконану спеціалістами філії.

Start typing and press Enter to search