Днями на базі Українського державного центру радіочастот  відбувся семінар для фахівців регіональних філій держпідприємства, які відповідають за проведення публічних закупівель.

У відкритті семінару брали участь директор з адміністративних питань держпідприємства Олександр Забрудський, директор департаменту управління справами Людмила Ходос, члени тендерного комітету, а також посадові особи відділу державних закупівель УДЦР.

Відкриваючи засідання Олександр Забрудський відзначив важливість заходу для його учасників, оскільки результативність проведення закупівель великою мірою залежить від підготовки фахового персоналу.

«Економію коштів держпідприємства, а це понад 8 мільйонів гривень, ми досягли,  провівши через систему PROZORRO 209 процедур закупівель з очікуваною вартістю  близько 200 мільйонів гривень. Збереження коштів в значній мірі залежало й від зусиль спеціалістів, які готували та проводили публічні закупівлі. Маючи позитивний досвід у цій сфері ми б хотіли, щоб його вивчали та використовували фахівці регіональних філій»,- зазначив Олександр Забрудський.

Під час семінару перед учасниками виступила директор департаменту управління справами УДЦР Людмила Ходос. Вона, зокрема, акцентувала увагу фахівців регіональних філій на тому, що зроблено на підприємстві для уніфікації та модернізації процедури публічних закупівель.

У рамках семінару досвідчені фахівці-практики розповіли учасникам навчань про найбільш важливі юридичні і правові питання в системі закупівель PROZORRO, нюанси практичного застосування положень Закону України «Про публічні закупівлі».

З фахівцями детально вивчені усі тонкощі з планування закупівель, підготовки тендерної документації, звітів щодо результатів торгів, особливостей роботи з електронними майданчиками, аналізу проведених закупівель тощо.

Особливий акцент у ході навчань зроблено на використання, запровадженої на підприємстві індивідуальної системи моніторингу потенційних учасників, яка уже довела свою ефективність.

Також у ході дискусії з фахівцями із закупівель усі присутні змогли черпнути багато корисної інформації й отримати відповіді на запитання, що стосуються належної організації процедури публічних закупівель.

Наприкінці навчального семінару фахівці регіональних філій виконали тестові завдання для закріплення отриманих теоретичних та практичних навичок.

На завершення зустрічі начальник відділу держзакупівель Дмитро Сидоренко зазначив, що цей семінар обов’язково матиме продовження.

«Ми будемо з вами на постійному зв’язку, в готовності надати вам підтримку на будь-якому етапі роботи», – наголосив він.


Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search