Вдячність фахівцям з радіочастотного контролю філії висловлена керівництвом ТОВ ШАХТАР-СЕРВІС (структурний підрозділ «Донбас Арена»)  за оперативні та професійні дії з усунення радіозавад, які зазнавали радіоелектронні засоби користувачів радіочастотного ресурсу під час футбольних матчів на харківському стадіоні «Металіст».

Про це прес-службі УДЦР повідомив начальник Північно-східної філії держпідприємства Максим Водолазький.

Він, зокрема, зазначив, що відповідно до заявки, фахівці Північно-східної філії оперативно провели на всій площі стадіону роботи з виявлення та усунення дії джерел завад у смугах частот загального користування.

Під час оперативних заходів спеціалісти філії встановили, що погіршення зв’язку відбувалося через несправну роботу трансформатора, який забезпечував освітлення  спортивної арени. Від цього радіоелектронні засоби організаторів футбольних матчів працювали зі збоями.

Дії фахівців філії з виявлення та усунення завади були високо оцінені керівництвом ТОВ ШАХТАР-СЕРВІС в листі, який був надісланий на ім’я начальника Північно-східної філії.

Нагадаємо, що це вже далеко не перша подяка, яку фахівці УДЦР отримують за оперативно та професійно виконану роботу.

Днями, наприклад, відзначено фахівців з радіочастотного контролю центрального офісу, які  оперативно виявили і усунули дію джерел радіозавад, що спричиняли серйозні ускладнення високотехнологічному процесу виробництва радіо фармпрепарату і діагностики онкологічних хворих у центрі ядерної медицини Київського міського клінічного онкологічного центру.

 

17  серпня  2018

 

Start typing and press Enter to search