25 травня завершила роботу міжнародна науково-технічна конференція «Проблеми електромагнітної сумісності перспективних бездротових мереж зв’язку ЕМС-2016», яка відбулася в Харківському національному університеті радіоелектроніки.

Організатором конференції виступили Міністерство освіти та науки України та Харківський національний університет радіоелектроніки, а в якості співорганізатора – Український державний центр радіочастот.

Програма конференції включала проведення пленарного засідання та роботу в 7-ми тематичних наукових секціях.

Від Українського державного центру радіочастот в ній брали участь Олександр Вітер – начальник Луганської філії УДЦР та Олександр Колесніков – провідний інженер відділу радіочастотних присвоєнь Північно-східної філії.

Доповідь Олександра Колеснікова було присвячено темі «Підтримка процесу прийняття рішень при проведенні приймальних випробувань РЕЗ», в якій він представив напрацювання УДЦР пов’язані з приймальними випробуваннями радіоелектронних засобів, видачі замовнику дозволів на експлуатацію РЕЗ або відмови в цьому.

Слід зазначити, що в цій сфері фахівці УДЦР набули чимало знань та практичного досвіду. Сьогодні вони здатні проводити технічний контроль та вимірювання параметрів РЕЗ практично усіх радіотехнологій, що використовуються в Україні. Філії укомплектовані сучасним вимірювальним обладнанням, а їх структурні підрозділи фактично мають статус вимірювальних лабораторій з унікальними правами здійснювати вимірювання потужності, частот випромінювання, ширини смуги частот та інших технічних характеристик та параметрів випромінювання РЕЗ. Тому й не дивно, що досвід УДЦР у проведенні приймальних випробувань РЕЗ, викликав велику зацікавленість присутніх.

Як відзначили у Північно-східній філії, голова організаційного комітету міжнародної науково-технічної конференції, доктор технічних наук, професор Володимир Поповський подякував Олександра Колеснікова за змістовну доповідь, а також висловив слова вдячності на адресу УДЦР за сприяння в організації та активну участь у проведенні міжнародного заходу.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search