На адресу Луганської та Рівненської філій УДЦР надійшли листи від керівників телекомунікаційних організацій, які щиро дякують фахівцям філій за оперативне виявлення та усунення радіозавад, що перешкоджали їхній діяльності.

 

Зокрема, спеціалісти відділу радіочастотного моніторингу Луганської філії УДЦР виявили джерело радіозавади для більш ніж 30 абонентських станцій мережі радіозв’язку мультисервісного радіодоступу у смузі радіочастот 2,5 ~ 2,56 ГГц ТОВ „КЕЙБЛ ТВ – Фінанси”.

 

А в місті Рівне оперативними заходами було виявлено роботу радіоелектронного пристрою, який погіршував роботу всіх базових станцій стандарту ІМТ-2000 СDMA (UMTS/WCDMA).

 

Згідно чинного законодавства, радіоелектронні засоби у власників вилучено. Порушники притягнуті до відповідальності за ст.146 Кодексу України про адміністративні порушення.

 

Довідка

 

Згідно Закону України „Про радіочастотний ресурс України”, на Український державний центр радіочастот покладено, зокрема, завдання з проведення радіочастотного моніторингу використання радіочастотного ресурсу України та здійснення заходів з виявлення та усунення дії джерел радіозавад.

Start typing and press Enter to search