Днями в  Українському державному центрі радіочастот завершилося навчання працівників філій держпідприємства, яке проходило в режимі відеоконференцзв’язку. У якості керівників навчального процесу було залучено найбільш досвідчених фахівців центрального офісу підприємства.

Під час занять фахівці філій ознайомилися з особливостями здійснення технічного радіоконтролю РЕЗ, розглянули документи, які регламентують проведення первинного технічного контролю та вимірювання параметрів РЕЗ. Отримали від спеціалістів рекомендації щодо перевірки наявності незаконно діючих пристроїв, а також щодо вимірювання параметрів та обчислювання показників якості послуг передачі даних, доступу до Інтернет тощо.

За словами заступника директора Департаменту з вимірювання телекомунікаційних мереж Сергія Тимченка, теми, які були внесені в програму навчань, сьогодні є досить актуальними.

«Інформація, яку отримали в ході учбового процесу колеги з філій, дозолить їм більш якісно виконувати роботи за призначенням та принести максимум користі користувачам в регіонах України», – наголосив він.

До навчання також залучалися й працівники господарського сектору, яким було доведено основні вимоги безпеки в газових господарствах філій.

Слід зазначити, що завдяки відеоконференцзв’язку всі учасники занять брали активну участь у обговоренні проблемних питань. Це сприяло кращому розумінню і засвоєнню методичного матеріалу. Учасники мали можливість не лише поспілкуватися з досвідченими фахівцями, а й обмінятися власним досвідом з колегами з інших філій.

Відповідно до програми підготовки персоналу УДЦР, за допомогою відеоконференцзв’язку у 2016 році планується провести ще 3 одноденні заняття з фахівцями філій за різними напрямками діяльності.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search