На базі Державного підприємства „Український державний центр радіочастот” в рамках підвищення кваліфікації фахівців філій УДЦР відбулась нарада з питань організації та проведення первинного технічного контролю радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв та радіочастотного моніторингу мереж широкосмугового радіодоступу і цифрового стільникового зв’язку усіх стандартів. В ній взяли участь представники операторів мобільного зв’язку й операторів телекомунікацій, а також представники Державної інспекції зв’язку України та Українського державного центру радіочастот.

 

2008-09-19-01

Під час наради були розглянуті питання:

 

 

    • вимірювання при проведенні первинного технічного контролю РЕЗ операторів телекомунікацій і телерадіоорганізацій та оформлення їх результатів;

 

    • порядок вимірювання потужності випромінювання РЕЗ різних радіотехнологій за допомогою ручного вимірювача потужності Keithley 3500;

 

  • технічні можливості та порядок використання продукції компанії „Роде і Шварц” для проведення радіочастотного моніторингу і вимірювань параметрів випромінювань РЕЗ стільникового зв’язку та РЕЗ широкосмугового радіодоступу у мережах GSM/CDMA/UMTS/WiMAX.

2008-09-19-02

Учасники наради отримали рекомендації щодо проведення вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації під час приймальних випробувань, а також щодо застосування продукції компанії „Роде і Шварц” на етапах монтажу, настройки і введення в експлуатацію базових станцій та проведення заходів технічного радіоконтролю параметрів випромінювання РЕЗ.

2008-09-19-03

Йшлося й про впровадження курсу дистанційного навчання з питань радіочастотного моніторингу. Визначено задачі, програму курсу та розроблено методику проведення навчання.

 

Крім того, проведені практичні заняття з застосування вимірювальної техніки виробництва компанії „Роде і Шварц” в системі радіочастотного моніторингу РЕЗ сучасних радіотехнологій.

2008-09-19-04

В ході наради відбувся обмін досвідом роботи між спеціалістами компанії „Роде і Шварц”, які працюють на європейському ринку, та спеціалістами операторів і сервісних компаній України, відповідальних за радіочастотне планування, оптимізацію і обслуговування радіомереж, а також фахівцями УДЦР, які здійснюють радіочастотний моніторинг.

Start typing and press Enter to search