Дніпропетровською філією Українського державного центру радіочастот спільно з Управлінням Служби безпеки України у Дніпропетровській області проведено ряд спільних оперативних заходів з документування злочинів у сфері телекомунікацій та інформаційної безпеки держави.

Так, нещодавно члени оперативної групи виявили та задокументували в регіоні три факти незаконного використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації у приміщеннях комунальних підприємств та організацій області.

На підставі отриманих матеріалів слідчим відділом Управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області зареєстровано кримінальне впровадження.

Попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення визначається ч. 1 ст. 359 Кримінального кодексу України „Незаконне придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації”.

Обласне Управління Служби безпеки України в листі на ім’я начальника Дніпропетровської філії УДЦР Валентини Весни високо оцінює професіоналізм працівників філії та висловлює вдячність за сприяння у виявленні правопорушень в сфері телекомунікацій та інформаційної безпеки держави.

Start typing and press Enter to search