Український державний центр радіочастот відвідав Ентоні Уайлз – Директор центру тестування та забезпечення взаємодії ETSI (Європейський інститут телекомунікаційних стандартів).

 

2010-05-12_p01

Метою перебування європейського гостя в УДЦР є вивчення можливості використання Випробувального центру підприємства, як однієї з „площадок” для проведення тестування технічних засобів.

 

З поважним гостем зустрілися перший заступник начальника УДЦР Євген Хаіров, начальник Випробувального центру УДЦР Олександр Лисенко та начальник управління аналізу та міжнародної взаємодії УДЦР Дмитро Проценко. Вони детально розповіли представнику ЕТSІ про напрямки діяльності підприємства, зокрема у сфері управління користування радіочастотним спектром в Україні.

 

2010-05-12_p02

У свою чергу Ентоні Уайлз зазначив, що в ETSI переглядаються підходи до апробації стандартів. Це стосується й проведення тестування технічних засобів.

 

– У зв’язку з тим, що перед нами постає питання пошуку відповідної матеріально-технічної бази випробувань, у тому числі на теренах СНД, – підкреслив Ентоні Уайлз, – ми зацікавилися потенціалом вашого Випробувального центру.

 

В ході зустрічі сторони, зокрема, обговорили можливість залучення ВЦ УДЦР до апробації та прийняття стандартів ETSI, а також його підтримку у проведенні заходів Європейського інституту стандартів телекомунікацій.

 

 

2010-05-12_p03

Крім того, Директор центру тестування та взаємодії ETSI „InteroPolis” і начальник Випробувального центру УДЦР визначили перспективні напрямки забезпечення співробітництва між ETSI і УДЦР стосовно проведення міжнародних заходів ETSI на базі Українського державного центру радіочастот, а також тестування технічних засобів „Plugtests” при реалізації ініціатив ETSI з апробації стандартів ЕМС РЧР.

 

Сторони також домовилися співпрацювати в інформаційній та консультативній сферах.

 

Довідка

 

УДЦР став повноправним членом ETSI у листопаді 2008 року.

 

Повне членство УДЦР в ETSI (Full Membership) дозволить отримати доступ до інформаційних ресурсів та офіційних документів ETSI в он-лайн режимі, регулярної актуалізації результатів досліджень та стандартів ETSI. Воно також надасть можливість фахівцям УДЦР брати участь в роботі технічних комітетів і робочих груп ETSI, насамперед, Технічного комітету ERM ”ЕМС і питання використання радіочастотного спектру”. В свою чергу, це сприятиме більш ефективному забезпеченню діяльності Випробувального центру УДЦР у сфері стандартизації, сертифікації, захисту прав споживачів, підтвердження відповідності та управління якістю технічних засобів телекомунікацій, радіоелектронних засобів, випромінювального та електротехнічного обладнання.

 

Start typing and press Enter to search