За участі представників Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, Українського державного центру радіочастот, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Ліги радіоаматорів України відбулося перше засідання тимчасової експертної групи з підготовки проекту змін до Регламенту аматорського радіозв’язку України.

Учасники обговорили пропозиції та зауваження, які Ліга радіоаматорів України вважає за доцільне внести до діючого Регламенту аматорського радіозв’язку України, який був затверджений Рішенням НКРЗ № 475 від 21.10.2010 р. та зареєстрований в Міністерстві юстиції України 18.02.2011 р. за № 205/18943.

В ході предметної розмови експерти вирішили підготувати проект змін до Регламенту аматорського радіозв’язку України.

Певні рішення також стосувалися проблем подальшої експлуатації аматорських радіостанцій радіоаматорами, що мешкають на тимчасово окупованій території АР Крим. Питання щодо можливості отримання дозволів на їх експлуатацію або продовження терміну дії цих дозволів вирішено розглянути після прийняття відповідних законів на державному рівні.

Start typing and press Enter to search