З 18 по 21 лютого 2003 року у м. Києві в Центрі “Укрчастотнагляд” відбулась Двостороння зустріч технічних експертів Адміністрацій зв’язку Республіки Молдова та України з питань координації частотних присвоєнь наземним РЕЗ.

Технічними експертами Молдови та України були розглянуті взаємні зауваження щодо баз даних аналогових ТВ станцій, заявлених в ЄРО відповідно до Резолюції 5 Угоди “Честер-1997″ (файли Ukr7.tva та Pol5.tva) та зняті зауваження по 275 молдавським та 1021 українським телевізійним станціям. Важливість цієї роботи, перш за все, обумовлена проведенням в травні наступного року першої сесії Регіональної конференції радіозв’язку з перегляду Регіональної Угоди “Стокгольм-61″.

Також була здійснена координація 20 ТВ і 2 ДВЧ ЧМ станцій Республіки Молдова та 41 ТВ і 8 ДВЧ ЧМ станції України.

Українськими експертами було висунуто ряд пропозицій щодо вирішення проблемних питань сухопутної рухомої служби, зокрема, представлено проекти преференційних розподілів каналів систем GSM-900 та DCS-1800 в прикордонній зоні. Сторони домовились розглянути частину питань сухопутної рухомої служби шляхом листування, а іншу частину – на наступній двосторонній зустрічі.

Серед інших питань, що розглядались – питання створення завад молдавській ТВ станції Резина – 37 ТВк, стосовно яких сторони домовились провести спільні вимірювання.

По результатам зустрічі було підписано протокол.

Start typing and press Enter to search