Вже стало доброю традицією в рамках навчальної практики проводити в Українському державному центрі радіочастот ознайомлення студентів вишів з майбутньою професією.

Відповідно до укладеного договору між УДЦР та Навчально-науковим інститутом аеронавігації Національного авіаційного університету, який передбачає чесне партнерство і охоплює сферу наукової, науково-технічної та навчальної діяльності, підприємство відвідали студенти 4-го та 5-го курсів цього учбового закладу. І це не випадково, адже у профільних вишах Український державний центр радіочастот добре відомий, як підприємство яке виконує важливі завдання з радіочастотного менеджменту, забезпечуючи ефективне користування радіочастотним ресурсом України та створюючи умови для впровадження і подальшого розвитку новітніх телекомунікаційних і радіотехнологій.

Саме ці складові діяльності УДЦР і зацікавили майбутніх зв’язківців. Проте найбільше бажання було ознайомитися з системою та засобами радіочастотного контролю, яка, як відомо, за рівнем оснащення сучасними автоматизованими комплексами відповідає кращим світовим зразкам.

Досвідчені фахівці-практики підприємства докладно розповіли студентам про структуру та можливості системи радіочастотного моніторингу, про станції та засоби технічного радіоконтролю та про організацію заходів технічного радіоконтролю, а також на практиці продемонстрували роботу окремих стаціонарних та мобільних станцій.

Під час перебування в УДЦР студенти переконалися, що робота фахівців відповідного напрямку є досить важливою у галузі зв’язку і потребує глибоких  теоретичних знань та хороших практичних навичок.

Від імені керівництва Інституту аеронавігації НАУ викладачі щиро подякували адміністрації підприємства за сприяння у підготовці  студентів, за змістовну і цікаву інформацію, яку отримали  під час перебування на підприємстві.

Адміністрація УДЦР ще раз наголошує, що зацікавлена у співробітництві з профільними вищими учбовими закладами як в плані обміну сучасними теоретичними  розробками, так і подальшого працевлаштування кращих випускників в структурних підрозділах Центру.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search