В Копенгагені (Данія) відбулося 39-е засідання Проектної групи СЕПТ з питань радіочастотного моніторингу та дотримання законодавства (FM PT 22).

Проектна група FM PT 22 з питань радіочастотного моніторингу та дотримання законодавства, до речі, входить до складу Робочої групи СЕПТ з питань управління спектром WG FM, яка, у свою чергу, є робочим органом Комітету з електронних комунікацій (ЕСС) у складі Європейської конференції адміністрацій пошт та телекомунікацій (СЕПТ).

2013-04-25-kop-01

На засідання прибули представники адміністрацій зв’язку, регуляторних органів та органів управління використанням радіочастотного ресурсу країн-членів Європейської конференції адміністрацій пошт та телекомунікацій (СЕПТ) та Європейського офісу зв’язку (ЕСО) з 28 країн Європи.

Від України на захід прибули делеговані фахівці Українського державного центру радіочастот на чолі з начальником відділу управління науково-методичного забезпечення Вадимом Благодарним.

В ході засідання обговорені питання щодо вимірювання маски сигналів, розрахунку захисних відстаней між фіксованими постами моніторингу та передавачами, збору статистичних даних радіомоніторингу та моніторингу окремих діапазонів морської служби, а також питання збору даних за результатами проведення радіомоніторингу у ВЧ діапазоні тощо.

При розгляді питання 44-го Звіту ЕСС щодо частотного менеджменту і радіомоніторингу під час проведення значних подій, враховано інформацію про досвід Українського державного центру радіочастот у забезпеченні проведення в Україні фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Start typing and press Enter to search