Сьогодні, 17 лютого, в м. Женева розпочалося засідання Робочої групи 3/11 та засідання Групи доповідачів з питання 8/11 Дослідної комісії 11 сектору стандартизації електрозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку.

Захід МСЕ присвячений вирішенню проблем боротьби з контрафактним обладнанням в сфері ІКТ.

Делегація Українського державного центру радіочастот, яку очолив заступник начальника УДЦР Володимир Кіріченко, бере участь у засіданні в якості повноправного Члена сектору радіозв’язку МСЕ.

В ході засідання РГ українські фахівці нададуть пропозиції, які були викладені у внеску Адміністрації зв’язку України „Заходи з боротьби проти контрафактних мобільних терміналів“, обміняються з колегами практичним досвідом з впровадження і експлуатації Автоматизованої інформаційної системи обліку мобільних терміналів на території України.

Передбачена також їх участь в обговоренні питань, пов’язаних із створенням антиконтрафактної бази даних, спільним використанням існуючих баз даних, запобіганням перепрограмування або дублювання ідентифікаторів обладнання і серійних ідентифікаційних номерів, встановленням регуляторних фіскальних митних механізмів тощо.

Під час засідання представники УДЦР нададуть інформацію про організацію міжнародного практичного семінару МСЕ „Контрафактна продукція: зробимо ІКТ частиною рішення“, який планується провести в Києві на базі УДЦР 28-29 квітня 2014 року.

Засідання Робочої групи 3/11 та засідання Групи доповідачів з питання 8/11 Дослідної комісії 11 Сектору стандартизації електрозв’язку МСЕ триватиме до 20 лютого 2014 року.

Start typing and press Enter to search