В Українському державному центрі радіочастот підбито підсумки виробничої діяльності підприємства за другий квартал та перше півріччя 2012 року.

Оцінку досягнутому дав начальник УДЦР Павло Слободянюк.

2012-07-30_01

Керівник підприємства наголосив, що результати фінансово-господарської діяльності свідчать про динамічний розвиток підприємства. Обсяг надходження доходів, затверджений фінансовим планом, перевиконали майже всі філії.

Регіональні підрозділи підприємства опрацювали та направили до управління радіочастотних присвоєнь УДЦР 2594 заяви про видачу висновків щодо електромагнітної сумісності РЕЗ. Видали 19034 дозволи на експлуатацію РЕЗ, провели понад 800 вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації. Первинний технічний контроль пройшли 1124 радіоелектронних засоби. Павло Слободянюк детально охарактеризував діяльність колективів на кожній ділянці виробничого процесу.

Суттєво доповнили виступ начальника УДЦР його заступники.

З перспективами розвитку автоматизованої системи здійснення частотних присвоєнь та опрацювання дозвільних документів, а також особливостями впровадження в Україні цифрового мовлення стандарту DVB-T2 присутніх ознайомив перший заступник начальника УДЦР Євген Хаіров.

Заступник начальника з питань ІТ-технологій Андрій Кудрицький розповів про результати діяльності УДЦР та філій з організації та проведення вимірювань параметрів телекомунікаційних мереж, взаємодію з МВС та СБУ.

Про основні результати діяльності з регулювання процедур ввезення РЕЗ та ВП, а також про підсумки участі УДЦР у телекомунікаційному забезпеченні ЄВРО-2012 учасників наради поінформував заступник начальника з питань РЕЗ та ВП Володимир Кіріченко.

— Такий підхід до справи, який був продемонстрований за звітний період, необхідно закріпити, і створити міцну основу для успішного завершення наступного кварталу та 2012 року в цілому, — сказав на завершення наради керівник підприємства Павло Слободянюк.

На нараді також обговорені й інші актуальні питання, пов’язані з виробничою діяльністю підприємства.

2012-07-30_02

Керівникам філій також було доведено деякі аспекти проведення кадрової політики, фінансово-економічного та юридичного забезпечення діяльності.

Кращих результатів у фінансово-господарській діяльності досягли Донецька та Черкаська філії.

 

Start typing and press Enter to search