Український державний центр радіочастот інформує користувачів послуг про результати виробничої діяльності за минулий тиждень.

У період з 9 по 15 квітня фахівці УДЦР підготували 7 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 272 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 788 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1048 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 12 885 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 3 порушення припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного зв‘язку.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 27 555 РЕЗ, виявили 9 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 70 незаконно діючих пристроїв.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено у Рівненській – 13, Івано-Франківській – 12, Житомирській – 11, Черкаській – 10 областях.

Також виявлено та усунено дію 9 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 61 акт первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 9 по 15 квітня до бази даних внесено 37 562 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 44 випробувань.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search