Український державний центр радіочастот під час проведення в Україні Фіналів Ліги УЄФА буде забезпечувати частотний радіомоніторинг засобів телекомунікації для беззавадової роботи зв’язку, в тому числі трансляції подій.

Зазначимо, що з наступного тижня підрозділ радіочастотного контролю УДЦР за допомогою стаціонарних мобільних станцій контролю та переносних пеленгаторів регулярно буде здійснювати радіочастотний моніторинг для виявлення та усунення можливих радіозавад у зонах цифрового забезпечення підготовки та проведення фіналів УЄФА – 2018.

Як повідомив радник генерального директора УДЦР Володимир Кіріченко, на сьогоднішньому етапі підготовки до фінальних матчів ми розпочали уже ґрунтовну співпрацю з представниками УЄФА та ФФУ, відповідальними за забезпечення роботи засобів телекомунікації.

«Фахівцями радіочастотного моніторингу підготовлено та узгоджено з організатором графік роботи та кількість постів радіоконтролю під час підготовки та проведення матчів. Також офіційно погоджено маркування стікерами УЄФА радіомікрофонів та відеокамер, користувачі яких отримали дозволи на їх використання», – розповів Володимир Кіріченко.

Варто зазначити, що станом на 17 квітня до УДЦР уже надійшло від 12-ти компаній звернень для отримання дозволів на експлуатацію 989 засобів різних радіотехнологій для забезпечення підготовки та проведення фінальних матчів. На сьогоднішній день, фахівцями уже видано понад 700 дозволів.

 

Довідково: УДЦР має практичний досвід участі в таких масштабних заходах, успішно забезпечивши зв’язком без завад Євробачення – 2017 та Євро – 2012.

 

 

 

 

 

2018 квітня 2018

 

Start typing and press Enter to search