Впровадити до старту чемпіонату Європи з футболу в Україні  єдиний з Європейським Союзом телефонний номер невідкладної допомоги «112» –  таке завдання Президент України Віктор Федорович Янукович поставив перед урядом.

 

Проект постанови Кабінету Міністрів України „Про деякі питання створення та впровадження системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112” Національна комісія з питань регулювання зв’язку України розглянула на черговому засіданні та погодила, висловивши свою позицію у листі до МНС України.

 

У цьому документі визначені організаційно-правові та  економічні основи функціонування системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112, повноваження органів виконавчої влади, служб екстреної допомоги, права та обов’язки працівників оперативно-диспетчерських служб тощо.

Для довідки

«Система 112» сконцентрує у собі функції, що раніше виконували оперативно-диспетчерські системи служб екстреного реагування «101», «102», «103», «104»…

Таким чином, після впровадження «Системи 112» вона стане вітчизняним аналогом відомої американської служби порятунку «911». Це, окрім низки інших переваг, пов’язаних з можливістю більш ефективної координації зусиль екстрених та аварійних служб, а також інших учасників реалізації планових заходів щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації, буде зручним для пересічних громадян. Адже їм, щоб отримати оперативну та професійну допомогу, потрібно буде запам’ятати та набрати, у разі потреби, тільки один телефонний номер – «112».

Start typing and press Enter to search