На підставі статей 14 та 29 Закону України „Про радіочастотний ресурс України” Національною комісією з питань регулювання зв’язку України прийнято рішення від 05.02.09 №1339, що зареєстровано в Міністерстві юстіиції України 17.03.09 за №243/16259, яким затверджено Порядок реалізації в Україні радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв (далі – Порядок). У зазначеному Порядку, як додатковий захід щодо недопущення реалізації терміналів, не дозволених до застосування в Україні, передбачено їх облік за кодами ІМЕІ в узагальненій базі даних, яку веде Український державний центр радіочастот (далі – УДЦР).

 

УДЦР нагадує, що згідно п.4.2. Порядку суб‘єкти господарювання (за наявності чинного дозволу на реалізацію) до 30.05.09 включно можуть звернутись до УДЦР або відповідної його філії за місцем своєї реєстрації із заявою (додаток 6 Порядку) та визначеним комплектом документів про внесення кодів ІМЕІ терміналів, що залишилися в реалізації після набрання чинності цього Порядку, до узагальненої бази даних кодів ІМЕІ. До заяви додається перелік кодів ІМЕІ в електронному вигляді у форматі, встановленому рішенням НКРЗ №1462 від 16.04.2009 „Про встановлення формату переліку кодів ІМЕІ терміналів, що залишилися в реалізації після 28.03.2009”.

 

З шаблоном формату переліку кодів ІМЕІ можна ознайомитись на веб-сайті УДЦР (www.ucrf.gov.ua – нормативні документи – нормативні документи НКРЗ – рішення НКРЗ №1462 від 16.04.2009 „Про встановлення формату переліку кодів ІМЕІ терміналів, що залишилися в реалізації після 28.03.2009” – шаблон переліку кодів ІМЕІ терміналів).

 

Перелік типів (моделі) мобільних терміналів для формування найменування файлів кодів ІМЕІ терміналів (що додаються до заяви в електронному вигляді) можна отримати на веб-сайті УДЦР (www.ucrf.gov.ua – нормативні документи – нормативні документи НКРЗ – рішення НКРЗ №1462 від 16.04.2009 „Про встановлення формату переліку кодів ІМЕІ терміналів, що залишилися в реалізації після 28.03.2009” – Перелік типів (моделі) мобільних терміналів для формування найменування файлів кодів ІМЕІ терміналів).

 

Згідно п. 4.5. Порядку заява на внесення кодів ІМЕІ нереалізованих терміналів до узагальненої бази даних кодів ІМЕІ від одного й того ж суб’єкта господарювання приймається лише один раз, повторні заяви з цього питання до розгляду не приймаються.

 

Нагадуємо, що, згідно зазначеного Порядку, прийом УДЦР заяв про внесення кодів ІМЕІ терміналів, що залишилися в реалізації, до узагальненої бази даних кодів ІМЕІ закінчується 30.05.2009! Також нагадуємо, що, згідно вищезазначеного рішення НКРЗ лише до 30.06.09  дозволяється реалізація в Україні терміналів, коди ІМЕІ яких не внесено до узагальненої бази даних кодів ІМЕІ, що ведеться УДЦР.

 

Перевірити наявність коду ІМЕІ терміналів, поданих за вищезазначеною процедурою, в узагальненій базі даних УДЦР можна буде після її наповнення встановленим порядком згідно отриманих заяв суб’єктів господарювання на веб-сайті УДЦР (www.ucrf.gov.ua – База ІМЕІ).

Start typing and press Enter to search