Рішенням Національної комісії з питань регулювання зв’язку від 20.01.2009 року №1305 з 21 лютого поточного року набрали чинності „Зміни до Положення про державне регулювання номерного ресурсу телекомунікаційної мережі загального користування України”.

 

Відповідно до Змін, оператору телекомунікацій для отримання номерного ресурсу необхідно подати до Національної комісії з питань регулювання зв’язку Висновок щодо виділення номерного ресурсу, який готує відділ номерного ресурсу управління телекомунікацій Українського державного центру радіочастот.

 

За словами начальника відділу номерного ресурсу Олени Сороки, нова процедура дозволить скоротити термін опрацювання заяв, що подаються в НКРЗ, оскільки Висновок щодо виділення номерного ресурсу буде попередньо підготовлено відділом номерного ресурсу УДЦР.

 

Згідно із Законом України „Про телекомунікації”, заява оператора телекомунікацій щодо виділення номерного ресурсу розглядається в НКРЗ протягом місяця з моменту її реєстрації.

 

Зміни до Положення про державне регулювання номерного ресурсу телекомунікаційної мережі загального користування України” розміщено на сайті УДЦР.

 

Інформацію з підготовки Висновків щодо виділення номерного ресурсу операторам телекомунікацій можна отримати за телефоном (044) 422-82-92.

Start typing and press Enter to search