З 28.03.09 вступають в дію затверджені НКРЗ та зареєстровані в Міністерстві юстиції УкраїниПоложення про надання дозволів на ввезення з-за кордону в Україну радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв та Порядок реалізації в Україні радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв

 

Ці документи розроблені відповідно до Закону України „Про радіочастотний ресурс України”. Їх дія поширюється на всіх суб’єктів господарювання (фізичних та юридичних осіб), які здійснюють увезення з-за кордону та реалізацію РЕЗ та ВП, що призначені для застосування на території України в смугах радіочастот загального користування.

 

Увезення та реалізація РЕЗ і ВП в Україні здійснюється на дозвільній основі. Підготовку та видачу відповідних дозволів  на ввезення та реалізацію здійснює Державне підприємство „Український державний центр радіочастот”.

 

Зазначені нормативно-правові акти регламентують порядок та строки опрацювання заяв та видачі відповідних дозволів, а також їх вартість. Крім того, ними визначені додаткові заходи щодо недопущення ввезення з-за кордону в Україну неякісних та не дозволених до застосування в Україні радіотелефонів мобільного зв’язку.

 

Більш предметно з документами, які регламентують надання дозволів на ввезення з-за кордону радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв та їх реалізацію в Україні, можна ознайомитися на сайті УДЦР (WWW.UCRF.GOV.UA) в розділі Нормативні документи.

Start typing and press Enter to search