Сьогодні, 28 вересня 2010 року, вступили в дію зміни до  Закону України „Про радіочастотний ресурс України”, який був прийнятий Верховною Радою України 1 липня 2010 року.

 

Введення в дію цього Закону сприятиме підвищенню ефективності діяльності суб’єктів господарювання у сфері користування радіочастотним ресурсом України шляхом чіткого визначення процедури та термінів надання документів дозвільного характеру: дозволу на експлуатацію радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв, ввезення їх з-за кордону та реалізацію на території України.

 

Крім того, Закон створює сприятливі умови для впровадження нових радіотехнологій і розвитку телекомунікацій в Україні через проведення конкурсів або тендерів з видачі ліцензій на користування РЧР.

 

З прийнятими змінами до Закону України „Про радіочастотний ресурс України” можна ознайомитися на сайті УДЦР за посиланням: http://www.ucrf.gov.ua/uk/doc/laws/rchrnew/ .

 

Також нагадуємо, що 1 вересня поточного року набув чинності  наказ Мінтрансзв’язку № 322, яким затверджено Перелік стандартів і норм, котрим повинні відповідати радіоелектронні засоби, припустимі до застосування в Україні. В цьому Переліку наведені стандарти для радіостанцій приймально-передавальних загального значення. Підтвердженням відповідності радіоелектронних засобів стандартам і нормам, наведеним у Переліку, здійснюватимуть спеціально акредитовані для цього органи, що погоджуються Національною комісією з питань регулювання зв’язку України. 

 

Start typing and press Enter to search