Рішенням УЄФА та Положенням про надання іноземним користувачам дозволів на ввезення та експлуатацію радіоелектронних засобів на період проведення Євро-2012, затвердженого рішенням НКРЗІ від 01.12.2011 р. № 689, визначено, що на територію стадіонів, де проходитимуть матчі Євро-2012, допускатиметься лише те радіоелектронне обладнання, що має відповідне позначення стікерами УЄФА.

 

У зв’язку з цим Український державний центр радіочастот звертає увагу представників МНС, СБУ, МВС, швидкої допомоги та інших служб, що забезпечуватимуть чемпіонат Європи з футболу, на особливий порядок допуску дозволених до застосування РЕЗ у визначені зони стадіонів.

 

Положення (пункт 4.8.3) визначає, що за 15, 10 та 5 днів до початку матчу проводиться перевірка технічних характеристик та позначення відповідними стікерами УЄФА радіоелектронних засобів служб забезпечення Євро-2012, зокрема пожежної охорони, міліції, швидкої допомоги тощо.

 

Умовами позначення РЕЗ відповідним стікером УЄФА є наявність права допуску за периметр відповідного стадіону конкретного радіоелектронного засобу та користувача цього РЕЗ (відповідно до акредитації УЄФА), наявність дозволу на експлуатацію РЕЗ, визначених переліком радіоелектронних засобів, для експлуатації яких на період підготовки та проведення Євро-2012 іноземним користувачам необхідно отримувати дозвіл на експлуатацію.

 

РЕЗ також повинні відповідати технічним характеристикам (підтверджені результатом інструментальної оцінки), визначеним дозволом на експлуатацію, або технічним характеристикам, визначеним переліком радіоелектронних засобів, на експлуатацію яких на період підготовки та проведення Євро-2012 іноземним користувачам не потрібно отримувати дозвіл на експлуатацію РЕЗ.

 

Нагадуємо, що перевірка технічних характеристик та позначення відповідними стікерами УЄФА РЕЗ служб забезпечення чемпіонату будуть проведені на території Українського державного центру радіочастот (м. Київ, проспект Перемоги, 15-й км, номер телефону «гарячої лінії» – 422-85-85) та Донецької, Львівської і Харківської філій УДЦР.

Start typing and press Enter to search