Під головуванням заступника начальника УДЦР з питань радіочастотного моніторингу Володимира Титаренка в Українському державному центрі радіочастот відбулася робоча зустріч з представниками відомої німецької компанії Rohde&Shcwarz. Під час зустрічі обговорювалися проблеми  технічного забезпечення УДЦР продукцією компанії.

2011-03-15-rs-01

З німецької сторони в переговорах взяли участь Рейнхард Цигергофер – менеджер компанії з продажу в країнах Східної Європи та України, Анті Зайднер –  представник компанії Rohde&Shcwarz та Сергій Педоренко – інженер представництва компанії Rohde&Shcwarz в Україні.

2011-03-15-rs-03

Українську сторону, крім Володимира Титаренка, представляли начальник управління радіочастотного моніторингу УДЦР Віктор Бондарчук та керівники структурних підрозділів.

2011-03-15-rs-02

Одними з основних питань, що обговорювалися в ході зустрічі, були питання, пов’язані  з підготовкою до Євро-2012, співпраці УДЦР та компанії Rohde&Shcwarz в оснащенні підприємства вимірювальним та моніторинговим обладнанням, а також сервісній підтримці моніторингового обладнання і засобів вимірювальної техніки, які нині експлуатуються підрозділами радіочастотного моніторингу.

 

При розгляді широкого кола телекомунікаційних питань з партнерами з Німеччини, заступник начальника УДЦР Володимир Титаренко висловив зацікавленість керівництва підприємства в придбанні у компанії нових зразків обладнання.

 

- Ефективність функціонування обладнання, яке виробляє компанія, перевірена багатьма масштабними спортивними заходами, – сказав Володимир Титаренко. – Тому не є новиною той факт, що УДЦР поповнить свій арсенал новітніми зразками обладнання від Rohde&Shcwarz.

 

Володимир Титаренко повідомив, що у найближчих планах УДЦР  – придбання обладнання для створення мобільної станції радіоконтролю з функцією пеленгування (мобільної пеленгаторної станції), портативних аналізаторів спектра типу FSH8 та цифрового аналізатора сигналів типу FSV-30 або їхніх аналогів, декількох комплектів направлених антен з підсилювачем та декількох комплектів портативної станції контролю параметрів радіомереж мобільного зв’язку на базі цифрового аналізатора TSMW тощо.

 

На думку головуючого на переговорах, придбання зазначених РЕЗ дозволить значно поліпшити якість виконання завдань, покладених на підрозділи радіочастотного моніторингу.

 

На зустрічі також розглядалося питання співпраці у забезпеченні інтеграції компактних моніторингових систем UMS100 до автоматизованої системи радіомоніторингу УДЦР.

 

З усіх питань, що порушувалися українською та німецькою сторонами, досягнуті відповідні домовленості, визначені шляхи та терміни їх реалізації.

 

Start typing and press Enter to search