Про це в коментарі прес-службі УДЦР заявив виконавчий директор держпідприємства Ярослав Янушевич, коментуючи результати робочої наради з представниками аудиторської компанії «великої четвірки» «ПрайсвотерхаусКуперс», яка розпочала перевірку фінансової звітності підприємства за 2015 рік та перший квартал поточного року.

Він повідомив, що аудиторську компанію зі світовим іменем, було визначено за результатами відкритих торгів на закупівлю послуги з фінансового аудиту підприємства.

За словами Ярослава Янушевича, організація такої перевірки була ініційована менеджментом підприємства і повністю відповідає вимогам керівництва держави та Постанові КМУ № 390 від 04.06.2015 року про проведення аудиту фінансової звітності суб’єктів господарювання, які передбачають, що контроль за об’єктами державної власності повинен здійснюватися не тільки державою, але й незалежним міжнародним аудитом.

Він також зазначив, що за останні півтора року це вже другий фінансовий аудит. У 2015 році аудиторську перевірку держпідприємства здійснювала компанія світового рівня ПрАТ «КПМГ Аудит», яка за її результатами надала безумовно-позитивний висновок щодо відповідності звітності підприємства Міжнародним стандартам фінансової звітності.

«В сьогоднішніх умовах ведення господарської діяльності фінансова звітність держпідприємства як ніколи підлягає ретельному та критичному аналізу. Тому ми зацікавлені в якісному і належному аудиті і очікуємо отримати від фахівців компанії «ПрайсвотерхаусКуперс» повну та достовірну інформацію про стан фінансової звітності підприємства. Вважаємо, що це черговий крок для забезпечення прозорої діяльності підприємства», – наголосив виконавчий директор УДЦР Ярослав Янушевич.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search