УДЦР активно сприяє учасникам телекомунікаційного ринку з впровадження технології 3G, виконуючи завдання щодо розрахунків ЕМС радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, видачі дозволів на експлуатацію РЕЗ та ВП, проведення вимірювань параметрів засобів зв’язку, здійснення їх технічного радіоконтролю.

Створені УДЦР умови з дерегуляції бізнесу, прозора та ефективна співпраця з суб’єктами господарювання, дозволяє операторам швидко розвивати технологію зв’язку третього покоління в Україні.

На початку травня УДЦР інформував громадськість про видачу 10-ти тисячного дозволу на експлуатацію РЕЗ новітнього покоління, а вже сьогодні, йому вдалося перетнути позначку у 12 000 дозволів.

Значне збільшення заявочних документів, які були оперативно відпрацьовані фахівцями УДЦР, свідчить про намагання операторів  прискорити темп покриття території України мережею 3G.

Враховуючи суспільний і професійний інтерес до нової технології, а також з метою громадського контролю за розвитком 3G, УДЦР у відкритий і прозорий спосіб інформує користувачів послуг про кількість проведених в УДЦР розрахунків щодо ЕМС РЕЗ та видачі дозволів на їх експлуатацію для мереж 3G. Ці дані щотижнево оприлюднюються на головній сторінці офіційного сайту УДЦР.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search