Про це повідомив в коментарі прес-службі УДЦР начальник відділу радіомовної служби Департаменту радіослужби УДЦР Олександр Бондаренко.

Він, зокрема, розповів, що на черговому засіданні Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, яке відбулося 9 червня, було ухвалено рішення про замовлення в ДП «Український державний центр радіочастот» розроби висновків щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб радіомовлення в низці населених пунктів.

На замовлення регулятора УДЦР здійснить прорахунок нових частотних присвоєнь для радіомовлення у Закарпатській, Івано-Франківській,  Хмельницькій, Харківській, Черкаській, Одеській і Херсонській областях.

Цей прорахунок, відзначив Олександр Бондаренко, замовляється з метою впровадження проекту «Мовлення громад», який реалізує Національна рада з огляду на неухильне зменшення обсягів проводового радіо. Мовлення здійснюватиметься на малопотужних передавачах для окремих  сіл, селищ і містечок.

Замовлено і зміну відповідного номіналу частоти у місті Хмельницькому для ТОВ «ТРК «ІФ Медіа-груп», м. Київ (за ліцензією – це  68,93 МГц, а для порахунку – 66,0 – 74,0 МГц).

Нагадаємо, що в рамках проекту Стратегії розвитку телерадіомовлення на території Херсонської області та організації мовлення в АР Крим, який було презентовано  Нацрадою наприкінці травня, фахівці УДЦР реалізують низку завдань з прорахунку додаткових частот для FM-мовлення в населеному пункті Чонгар, забезпечення необхідним радіочастотним ресурсом нових додаткових веж в Чаплинці та Каланчаку, а також подальшого впровадження мереж цифрового наземного ТВ-мовлення.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search