Про це заявив генеральний директор УДЦР Володимир Корсун під час виїзної наради Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, яка відбулася 14 серпня у Черкаській області.

В заході взяли участь голова обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко, голова Національної ради Юрій Артеменко, заступник голови Григорій Шверк і члени Національної ради Олександр Ільяшенко й Олег Черниш, народний депутат Микола Томенко, генеральний директор УДЦР Володимир Корсун, представники місцевих телерадіоорганізацій та провайдери програмної послуги.

Генеральний директор УДЦР Володимир Корсун взяв участь у обговоренні проблемних питань розвитку інформаційного простору Черкащини та поінформував учасників наради про кількість радіочастотних присвоєнь, здійсненних фахівцями Українського державного центру радіочастот для місцевих телерадіоорганізацій.

«Для забезпечення організації телерадіомовлення на території Черкаської області було здійснено біля 150 частотних присвоєнь, в тому числі 37 для радіоелектронних засобів (РЕЗ) аналогового звукового мовлення, 70 для РЕЗ аналогового телевізійного мовлення і 35 для РЕЗ цифрового наземного телевізійного мовлення», – повідомив генеральний директор УДЦР Володимир Корсун.

При цьому він зазначив, що покриття частини території Черкаської області забезпечується РЕЗ телерадіомовлення, які знаходяться на території сусідніх Вінницької, Київської, Кіровоградської та Полтавської областей.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search