В рамках співпраці з благодійним фондом «Життя з надлишком», який опікується дітьми-сиротами, дітьми з багатодітних та малозабезпечених сімей, а також вихованцями  навчальних  реабілітаційних центрів, фахівці УДЦР організували та провели на своєму підприємстві  цікаву та пізнавальну екскурсію для дітей Києва та області.

Екскурсія дозволила дітям  познайомитися зі сферою діяльності Українського державного центру радіочастот. Особливо зацікавились діти технікою для виконання робіт з радіочастотного моніторингу та оцінки відповідності продукції, яку здійснює Центр з сертифікації УДЦР.

Дітлахи побували в лабораторіях Центру з сертифікації, побачили новітнє технічне обладнання. Особливе захоплення у них викликала безлунна екранована камера, унікальні випробувальні комплекси – електродинамічний вібростенд, кліматичні камери, а також комплекс для вимірювання впливу випромінювання мобільних телефонів на людський організм.

Дізнались вони багато цікавого і перебуваючи в підрозділах радіочастотного моніторингу. Там фахівці продемонстрували їм роботу мобільних комплексів з радіочастотного контролю, ознайомили з унікальною системою радіоконтролю супутникових станцій і геолокації земних станцій супутникового зв’язку.

Виконавчий директор УДЦР Вадим Гулько, у спілкуванні з дітьми  висловив сподівання, що ця екскурсія була не лише цікавою, а й корисною для них.

«Сподіваюся, що спілкування з нашими фахівцями, огляд техніки і обладнання підприємства стануть для вас хорошим поштовхом для успішного навчання, щоб можливо хтось із вас у майбутньому став провідним інженером УДЦР», – зазначив Вадим Гулько.

Варто додати, що додому діти повезли з Українського державного центру радіочастот не тільки багато позитивних вражень і цікавої інформації, але й канцелярське приладдя, яке знадобиться їм під час навчання.

Сироти_на_екскурсии_в_УДЦР_02 (1)

Сироти_на_екскурсии_в_УДЦР_04 (1)

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search