На виробничій нараді УДЦР, в якій узяли участь начальник, його заступники, керівники філій підприємства та начальники його структурних підрозділів, підбито підсумки виробничої діяльності регіональних філій у 2011 році.

Детально проаналізував досягнуте начальник УДЦР Павло Слободянюк. Керівник підприємства зокрема відзначив, що порівняно з 2010 роком, приріст доходів філій склав 113 %. Лідерами серед них стали Івано-Франківська, Кіровоградська, Луганська та Закарпатська філії.

Начальник УДЦР дав оцінку діяльності кожної філії, наголосивши, що темпи нарощування виробничих показників у всіх є достатньо високими. При цьому він назвав і характерні недоліки в роботі філій, що не дозволили колективам вийти на якісно нові рубежі у виробничій діяльності.

Більш конкретно за напрямами діяльності доповідали заступники начальника Українського державного центру радіочастот.

Так, заступник начальника з питань радіочастотного моніторингу Володимир Титаренко проаналізував результати діяльності філій з питань радіочастотного моніторингу, виявлення незаконно діючих пристроїв.

Заступник начальника із загальних питань Вадим Ковальський охарактеризував стан експлуатації основних фондів і споруд, транспортного та метрологічного забезпечення діяльності філій.

Принципово оцінив організацію та проведення вимірювань параметрів телекомунікаційних мереж заступник начальника УДЦР з питань ІТ-технологій Андрій Кудрицький. Він розповів про перспективи розвитку, наголосив на необхідності більш ефективної взаємодії з МВС та СБУ.

На нараді також звітували про готовність до забезпечення проведення футбольного чемпіонату ЄВРО-2012 начальники Донецької, Львівської та Харківської філій.

Найкращих результатів у виробничій та фінансово-господарській діяльності, як відзначалося на нараді, досягли Дніпропетровська та Волинська філії.

Start typing and press Enter to search