Український державний центр радіочастот розгорнув у м. Києві комплекс новітньої системи радіомоніторингу RFEye Sitey у складі трьох станцій, якими керують дистанційно. Основним завданням, — яке передбачає розгортання й експлуатація комплексів, — є проведення тестових випробувань з метою визначити функціональні й технічні можливості обладнання в інтересах вирішення завдань щодо радіомоніторингу за складної реальної електромагнітної ситуації та апробації нових методів радіомоніторингу.

Втілити таке унікальне технічне рішення допомогла компанія CRFS Ltd. (Кембридж, Великобританія) на підставі технічного завдання, розробленого УДЦР з урахуванням потреби вирішити завдання радіомоніторингу радіоелектронних засобів, а також вимог МСЕ до сучасного обладнання радіомоніторингу.

Як повідомили в управлінні науково-методичного забезпечення УДЦР, комплекси радіочастотного моніторингу мають виявляти радіовипромінювання в діапазоні частот від 20 МГц до 6 ГГц і визначати місцезнаходження джерел аналогових і цифрових сигналів.

 

Start typing and press Enter to search