У Стокгольмі (Швеція) відбулось засідання Робочої групи СЕПТ з питань нумерації та мереж, у якому взяли участь представники від 27 адміністративних та регуляторних органів країн Європи.

Від України в засіданні брали участь заступник керівника Українського державного центру радіочастот з питань ІТ-технологій Андрій Кудрицький та фахівець відділу міжнародної взаємодії Людмила Шрестха.

Учасники засідання обговорили низку комплексних питань щодо використання та виділення номерного ресурсу в країнах Європи. Зокрема, питання стосувались вдосконалення сучасних мережних технологій і їх розвитку, процедури доступу до ресурсів телекомунікаційних мереж та контролю за ними, перенесення номерів і їх обслуговування, використання номерного й адресно-кодового ресурсу (зокрема, коротких номерів, номерів, що належать службам екстреного реагування) тощо.

Не залишили учасники засідання Робочої групи СЕПТ з питань нумерації та мереж поза увагою й питання щодо вивчення прогнозованих тривалотермінових перспектив щодо нумерації, найменувань і адресації в європейських країнах.

Під час засідання українські фахівці перебрали досвід від представників адміністрацій зв’язку держав — членів СЕПТ щодо надання номерів, імен і адрес, а також у питанні щодо загальної нумерації.

Рішення та рекомендації Робочої групи СЕПТ з питань нумерації та мереж будуть враховані в Україні з метою вирішити завдання щодо надання номерного ресурсу.

Наступне засідання Робочої групи СЕПТ з питань нумерації та мереж відбудеться у квітні 2013 року в Будапешті (Угорщина).

 

Start typing and press Enter to search