Відповідно до плану щодо підвищення кваліфікації працівників Українського державного центру радіочастот в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ) відбулося навчання ще однієї групи спеціалістів підприємства на тему «Сучасні технології бездротового радіодоступу та цифрового телебачення стандарту DVB-T та DVB-T2».

Цього разу до навчання залучили заступників керівників філій та керівників відповідних структурних підрозділів волинської, житомирської, закарпатської, івано-франківської, кіровоградської, рівненської, севастопольської, сумської, тернопільської, херсонської, хмельницької, черкаської, чернівецької та чернігівської філій УДЦР.

Навчальна програма містила багато нового та цікавого теоретичного та практичного матеріалу, пов’язаного з впровадженням в Україні цифрового телебачення та новітніх систем передання даних. Досить цікавим, наприклад, стало засвоєння правил експлуатації передавачів телевізійного мовлення, що встановлені на телевежі концерну РРТ на висоті, що перевищує 180 м.

Фахівці отримали нові знання та набули відповідних практичних навичок. А підприємство отримало 30 високопідготовлених спеціалістів. Фактично ж їх побільшає, адже кожен з них поділиться набутим досвідом зі своїми колегами.

Start typing and press Enter to search