Про це повідомили представники органу сертифікації систем керування якістю ДП «Укрметртестстандарт», підсумувавши проведення третього наглядового аудиту за функціонуванням сертифікованої на відповідність ДСТУ ISO 9001 системи керування якістю Українського державного центру радіочастот.

Зовнішній аудит охопив практично всі процеси, що продукуються системою керування якістю. Аудитори зазначили, що політика щодо якості, яку задекларували керівники УДЦР, успішно реалізується й відповідає сучасним вимогам. Аудиторська перевірка підтвердила й те, що були вдосконалені та автоматизовані процеси, що продукуються системою керування якістю, а також засвідчила наявність необхідних документів. На підприємстві провадять значну роботу щодо підвищення кваліфікації персоналу, забезпечення його сучасним обладнанням та створення належних умов виробничого середовища.

За результатами зовнішнього аудиту було підтверджено належне функціонування системи керування якістю відповідно до встановлених вимог та подовжено термін дії сертифіката відповідності (сертифікат відповідності № UA 2.002.03960-09, термін дії — від 18.11.2009 до 18.11.2014).

Start typing and press Enter to search