В рамках підготовки до ЄВРО-2012 фахівці Львівської філії на стадіоні «Арена-Львів» перевірили готовність персоналу та техніки до виконання завдань, пов’язаних із якісними телекомунікаційними послугами.

Треба зазначити, що практика проведення великих спортивних змагань доводить, що їх успіх повною мірою залежить саме від якості зв’язку. Наявність в місцях проведення змагань значного скупчення людей, телекомунікаційної апаратури та засобів інформаційного забезпечення потребує від працівників УДЦР виконання широкого спектру завдань, пов’язаних з радіочастотним моніторингом, присвоєнням радіочастот, ввезенням із-за кордону для забезпечення Євро-2012 радіоелектронних засобів тощо.

Основним завданням фахівців регіональної філії під час відкриття спортивної арени та товариського матчу нашої національної збірної було відстежити електромагнітну обстановку на самому стадіоні та навколо нього. До роботи залучили 13 співробітників філії УДЦР та відповідні технічні засоби, що знаходяться на експлуатації. Зокрема, радіоконтрольний пункт у складі трьох АІК-С з функцією пеленгування, дві мобільні станції радіоконтролю та переносні спектроаналізатори.

Під час відстеження електромагнітної обстановки радіозавад та незаконно діючих пристроїв не виявлено.

Крім того, в реальній обстановці було відпрацьовано й порядок взаємодії з силовими структурами.

Практичних навичок набувають також і спеціалісти інших філій, що розташовуються в обласних центрах, на стадіонах яких відбудуться фінальні матчі європейської першості.

Start typing and press Enter to search