В Українському державному центрі радіочастот пройшло 38-е засідання Проектної групи FM РТ22 з питань радіочастотного моніторингу та дотримання законодавства Європейської конференції адміністрацій зв’язку та пошти (СЕПТ).

На захід прибули 55 делегатів з 26 країн Європи.

На засіданні, яке відкрив Голова FM PT22 п. Ральф Траутманн, з вітальною промовою виступив начальник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк.

«Мені приємно відзначити, — сказав, зокрема, він, — що наші фахівці беруть активну участь у роботі таких поважних міжнародних організацій. Атмосфера взаєморозуміння та конструктивного діалогу, яка завжди панує на засіданнях цієї проектної групи, сприяє якісному розгляду питань порядку денного. Сподіваюсь, що вона буде такою і цього разу. Адже тут зібралися дійсно компетентні спеціалісти, яких об’єднує одна справа».

Павло Слободянюк також відзначив, що добре знає настрої учасників цього заходу, їх зацікавленість в обговоренні питань радіомоніторингу новітніх радіотехнологій, зокрема LTE, і цифрового телебачення стандартів DVB-T та DVB-T2. І ми, підкреслив він, готові до плідної розмови.

Протягом 38-го засідання Проектної групи FM РТ 22 передбачається обговорити проекти Звіту ЕСС щодо частотного менеджменту під час проведення важливих подій, Звіту ЕСС щодо вимірювання маски сигналів, Рекомендації ЕСС щодо вимірювання параметрів радіовипромінювання, а також розглянути практичні питання, що стосуються автоматичного збирання даних за результатами проведення радіомоніторингу у ВЧ діапазоні.

УДЦР в ході засідання поділився досвідом в організації функціонування системи радіомоніторингу, зокрема під час Чемпіонату Європи з футболу ЄВРО-2012, продемонстрував сучасні засоби радіоконтролю. Учасники заходу ознайомились з діяльністю Центрального пункту управління та Центру сертифікації УДЦР.

Start typing and press Enter to search