Традиційно напередодні свята Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку в Українському державному центрі радіочастот відбулася зустріч адміністрації з ветеранами праці підприємства.

Заступник начальника УДЦР Вадим Ковальський привітав з професійним святом всіх, хто протягом багатьох років виводив колектив на передові позиції галузі, зробив його відомим не тільки в Україні, але й далеко за її межами.

Особливо зацікавила наших ветеранів розповідь про сьогодення підприємства.

«За останні півтора десятиліття, – сказав Вадим Ковальський, – в УДЦР відбуваються суттєві технічні, організаційні та економічні перетворення. Ефективна економічна діяльність дозволила динамічно розвивати матеріально-технічну базу, оснастити сучасним обладнанням служби радіомоніторингу та технічного контролю за телекомунікаційними мережами. Мені приємно відзначити, що все, що ми маємо, створювалося і вашими руками».

З задоволенням сприйняли ветерани підприємства слова з високою оцінкою результатів праці сьогоднішнього покоління.

Наприкінці зустрічі заступник начальника УДЦР подякував пенсіонерам за самовіддану працю, побажав здоров’я, щастя й добробуту. Він також заявив, що адміністрація УДЦР, профспілкова організація будуть і надалі шанобливо ставитися до ветеранів та сприяти їм у розв’язанні виникаючих проблем.

Ветеранам було надано матеріальну допомогу.

Start typing and press Enter to search