НКРЗ затвердила зміни до Положення про державне регулювання номерного ресурсу телекомунікаційної мережі загального користування України. Серед іншого, зміни мають на меті визначення документів, що підтверджують задіяння цього ресурсу. Відповідне рішення НКРЗ № 1738 подано на державну реєстрацію до Мін’юсту та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Іншим своїм рішенням № 1739 НКРЗ взяла за основу проект змін до Положення про державне регулювання номерного ресурсу телекомунікаційної мережі загального користування України. Документ передбачає доповнення Положення новим розділом «Розподіл номерного ресурсу в разі перевищення потреб операторів».

Відповідно до проекту змін до Положення, перевищенням потреби операторів у номерному ресурсі над його наявністю є такий стан, за яким видача висновків спеціалізованою установою в повному обсязі за зверненнями оператора (операторів) неможлива або призведе до вичерпання вільного номерного ресурсу в цифровому фрагменті.

У цьому випадку, на підставі наданих УДЦР даних стосовно кількості звернень операторів, виду номерного ресурсу та території використання, НКРЗ окремим рішенням призупиняє видачу висновків та розпочинає процедуру розподілу обмеженого номерного ресурсу, визначену цим розділом.

Перевищення потреби у вільному номерному ресурсі можливе по всіх видах номерного ресурсу, як мережевого призначення – ідентифікаційних кодів мереж, кодів мереж призначення, кодів послуг, кодів мереж сигналізації, так і номерного ресурсу місцевих телекомунікаційних мереж – абонентських та скорочених номерів, кодів пунктів мережі сигналізації.

Документ оприлюднено на веб-сайті Комісії для громадського обговорення.

Start typing and press Enter to search