26-27 січня у столиці Польщі – Варшаві – відбулася робоча зустріч представників УЄФА, Українського державного центру радіочастот та Органу електронних комунікацій Польщі (UKE). Захід було присвячено розгляду питань підготовки до проведення фінальної частини IV чемпіонату Європи з футболу Євро-2012.

Українську делегацію на зустрічі представляли заступник начальника УДЦР з питань радіочастотного моніторингу Володимир Титаренко, заступник начальника УДЦР з питань РБЗ та ВП Володимир Кіріченко та інші представники Центру.

У ході переговорів представники УЄФА, УДЦР та UKE обговорили чимало питань телекомунікаційної сфери.

Учасники зустрічі обмінялися інформацією щодо статусу тимчасових присвоєнь, формату електронної таблиці для розрахунку вартості здійснення частотних присвоєнь, механізму видачі дозволів на ввезення радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, ДВЧ ЧМ (дуже високі частоти – частотна модуляція) радіомовлення на місцях проведення спортивних змагань.

Крім того, сторони розглянули питання створення бази даних доступних радіочастот та спектра, визначення формату бази даних частотних присвоєнь та їх гармонізації між містами та країнами, процедур маркування РЕЗ та ВП.

За словами заступника начальника УДЦР Володимира Кіріченка, такого результату від зустрічі представників УЄФА, УДЦР та UKE навіть не очікували.

«За короткий проміжок часу, – зазначив він, – ми погодили багато проблемних питань, визначили коло завдань, які важливо найближчим часом вирішити обом країнам для успішного проведення Євро-2012».

Start typing and press Enter to search