На засіданні 4 жовтня Комісія взяла, за основу рішення «Про затвердження Порядку ввезення та надання дозволів на ввезення з-за кордону в Україну радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв та визнання таким, що втратило чинність, рішення НКРЗ від 05.02.2009 № 1338» (далі – Порядок).

Під час розробки цього документу фахівці НКРЗІ та УДЦР урахували доручення уряду щодо перегляду нормативних актів з метою зменшення регуляторного впливу на підприємництво, вимоги нового митного законодавства та визначили такі принципи надання дозвільних документів, які, з одного боку, забезпечать раціональне використання обмеженого радіочастотного ресурсу, а з іншого – усунуть ряд складнощів для заявників у разі ввезення та переміщення ними РЕЗ та ВП через кордон. Передбачено скорочення до необхідного мінімуму кількості документів від заявників для отримання дозволу.

Дія Порядку поширюватиметься на всіх суб’єктів господарювання (юридичних та фізичних осіб), які здійснюють ввезення, в тому числі переміщення в міжнародних поштових відправленнях, міжнародних експрес-відправленнях РЕЗ і ВП, що призначені для застосування на території України в смугах радіочастот загального користування. Порядок опубліковано на веб-сайті НКРЗІ.

Start typing and press Enter to search